16. 2. 2024

Vážení žáci a kolegové, po loňském úspěšném tažení na vítězství v soutěži 10 000 kroků vyhlašujeme interní pokračování s cílem zlepšit si kondičku. Léto nás zastihne připravené! Čekají vás tři měsíce sportovní výzvy. Kdo se aktivně zapojí, pojede na konci dubna na výlet na Lysou horu.

Pravidla:

·        Nainstaluj si aplikaci Strava (základní verze je zdarma pro iOS i Android), vytvoř si profil a přidej se do klubu MESIT střední škola (https://www.strava.com/clubs/1138156).

·        Můžeš běhat, chodit, plavat, jezdit na kole, koloběžce, lyžovat, bruslit atd. …

·        Své sportovní výkony měř aplikací Strava na telefonu (lze spárovat s velkým množstvím chytrých hodinek a náramků). Záznamy lze dopsat i manuálně.

Web aplikace zde, mobilní aplikace pro Android, mobilní aplikace pro iOS.

·        Následně se tvé výsledky budou zapisovat do týdenních žebříčků našeho školního klubu, ty si budeme exportovat a získáme tak žebříček aktivních sportovců. Na pořadí však nezáleží, oceníme pravidelnost a úsilí.

·        Aktivní účastníky vezmeme v dubnu na výstup na Lysou horu!

·        Akce je určena pro žáky i pro zaměstnance školy.

Neváhejte s přihlášením a první kilometry máte v kapse už teď o jarních prázdninách.

Bližší informace rád podá David Kozubík, Jakub Janíček.

Těšíme se na vaše výkony!

Sportu zdar,

David Kozubík, Jakub Janíček.