8. 6. 2023

Cesta letošních maturantů v MESIT střední škole je u konce. Minulý pátek jsme zamáčkli slzu a s maturanty jsme se rozloučili při slavnostním předávání maturitních vysvědčení.

Slavnostní předávání maturitních vysvědčení proběhlo v pátek 2. června v konferenční místnosti MESIT holding. S maturanty se rozloučili jejich třídní učitelé, zástupkyně ředitele Ing. Zuzana Mahdalová a personální ředitel MESIT Mgr. Jan Šebek Cholewa, MBA, který maturantům předal i malou pozornost od skupiny MESIT.

Loučení to bylo hezké a dojemné, a jelikož obrázek vydá za tisíce slov, přikládáme do fotogalerie fotky z předávání.

Přejeme všem maturantům mnoho úspěchů, ať už začínají zrovna budovat kariéru, nebo se rozhodli pro studium na vysoké škole. Byli jste skvělí a budete nám chybět!