29. 6. 2023

Absolventi tříletých studijních oborů se v úterý 27. června sešli v zasedací místnosti MESIT holding, aby při slavnostním zakončení studia převzali své výuční listy.

Slavnostní zakončení zahájili vřelými proslovy generální ředitel skupiny MESIT Ing. Michal Hon a ředitel MESIT střední školy Mgr. František Mikulášek. Poté absolventům oborů Elektrikář, Elektrikář – silnoproud, Elektromechanik pro zařízení a přístroje, Strojní mechanik a Obráběč kovů předali výuční listy a malou pozornost od skupiny MESIT. Bylo to milá tečka za jejich dosavadním studiem. Jsme však rádi, že mnoho žáků se rozhodlo pokračovat v naší škole i na nástavbovém studiu, takže se s nimi budeme potkávat znovu v září.

Ať už tedy naši absolventi nastupují přímo do práce nebo budou pokračovat v dalším studiu, moc jim gratulujeme a přejeme pohodové léto plné krásných zážitků.

Ve fotogalerii si můžete prohlédnout fotky a nasát trochu slavnostní atmosféry.