23. 5. 2022

I 15. ročník akcelerátoru Můj první milion byl pro MESIT střední školu úspěchem. Finálový večer přinesl MESITu hned tři ocenění.

Slavnostní vyhlášení akcelerátoru Můj první milion proběhlo 19. května v prostorách Technologického inovačního centra ve Zlíně. Ve finále soutěžilo hned šest studentů MESIT střední školy se svými originálními podnikatelskými záměry. Jeden z nich však zaujal více než ty ostatní. Projekt Dalibora Mikulíka na Autoservis Mikulík byl oceněn pomyslnou bronzovou medailí a Dalibor si z vyhlášení odnesl hodnotné výhry.

Kromě této výhry jsme se dočkali dalších dvou ocenění. První z nich byla cena pro nejaktivnější střední školu za podporu podnikatelského myšlení. Druhou cenu pro nejaktivnějšího pedagoga si zaslouženě odnesla paní učitelka Ing. Bc. Marcela Mrázková, která se žákům oboru Podnikání věnuje s nadstandardním učitelským nasazením a motivuje je k výborným, nejen studijním, výsledkům.

Fotografie z akce si můžete prohlédnout zde.