14. 3. 2022

Přesně před měsícem se uskutečnil zimní teambuilding žáků ve Velkých Karlovicích. A jaké to tam bylo?

Jednou z aktivit pro motivování studentů ke studiu technických oborů bylo uspořádání teambuildingu na téma Průmysl 4.0 v rámci motivace do technického vzdělávání. 30 žáků naší školy se zájmem o tuto tematiku se společně s pedagogickým doprovodem vypravilo 14. února do Velkých Karlovic do hotelu Babská. Tam pro ně učitelé nachystali sérii přednášek na téma Úvod do průmyslu 4.0. Vedle vzdělávacích aktivit mohli žáci utužovat vztahy i při doprovodném programu. Jelikož byl hotel poblíž sjezdovek, trávili jsme každý den i pár hodin na lyžích. Večer měli žáci možnost využít hotelový bazén a saunu nebo si mohli zahrát kulečník, stolní tenis či deskové hry. Také měli k dispozici Xbox a brýle pro virtuální realitu.

Celý pětidenní teambuilding proběhl ve skvělé atmosféře a věříme, že se žáci do školy vrátili zase s o trochu větší chutí do dalšího vzdělávání. Akce se uskutečnila za finančního přispění The VELUX Foundations, v rámci projektu MESIT school ver. 4.0.