26. 4. 2024

Město Uherské Hradiště již tradičně ocenilo ty nejlepší pedagogické pracovníky i dobrovolné pracovníky s dětmi a s mládeží v našem městě, a mezi oceněnými se objevil i náš učitel tělocviku a ekologie Jakub Janíček. Ocenění převzal v kategorii pedagogických pracovníků škol a školských zařízení ostatních zřizovatelů na území města Uherské Hradiště. Gratulujeme!

Slavnostní předávání cen proběhlo 25. dubna v Redutě za přítomnosti starosty města Stanislava Blahy, jeho místostarostů a dalších významných osobností. Událost moderoval herec David Vacke a samotné předávání ocenění bylo vyplněno hudebními a tanečními čísly místních studentek.

Události se zúčastnil také ředitel školy František Mikulášek, který na místě oceněnému panu učiteli srdečně pogratuloval. „Jakub Janíček má významný vliv na rozvoj mladistvých, a skvěle je motivuje k zálibě ke sportu a k aktivnímu stylu života. Za všechnu odvedenou práci jsem mému kolegovi opravdu vděčný, a budu rád, když se bude i nadále rozvíjet u nás, v MESIT střední škole,“ poznamenal na závěr pan ředitel.