11. 11. 2019

8. listopad 2019 si MESIT střední škola jistě přidá jako milník do své historie. Po dlouhých měsících příprav a tvrdé práce jsme konečně otevřeli nově zrekonstruované prostory, včetně dvou nových, specializovaných učeben.

Slavnostní otevření proběhlo za hojné účasti. Úvodního slova se ujali ředitel školy Mgr. František Mikulášek, dánský konzultant z nadace The VELUX Foundations Christian Holtet a předseda představenstva MESIT Ing. Michal Hon. Po proslovech a slavnostním přestřižení pásky následovala prohlídka nových prostor a raut.

Po obědě se k oslavám připojili i všichni naši studenti, kteří si také symbolicky přestřihli pásku k novým učebnám. Odpolední program pokračoval koncertem místní kapely Kumpáni, jejímž členem je i náš učitel p. Maceček.

Závěr dne patřil setkání s bývalými zaměstnanci MESIT střední školy, kteří se nestačili divit, co jsme se školou provedli! 

Pokud se také chcete přijít podívat na nové prostory a seznámit se s moderními technologiemi, se kterými budou naši studenti pracovat, vyberte si jeden z termínů Dnů otevřených dveří zde. Rádi Vás tu uvidíme!