Kdo neviděl, neuvěří

Rádi uvítáme všechny zájemce

Nabízíme prohlídku školy (Družstevní 818, Uherské Hradiště) i dílen (areál MESIT - budova M4, Sokolovská 573, Uherské Hradiště).

Ve škole se můžete podívat, v jakých třídách učíme, můžete nahlédnout do počítačových učeben, multimediálních jazykových učeben, ale i do knihařské a zahradnické dílny. Naše potenciální žáky bude jistě zajímat i bufet a jídelna.

Pokud však máte zájem o obory elektrotechnické nebo strojírenské, případně o obor umělecký kovář, pak doporučujeme návštěvu dílen v areálu. To, co uvidíte ve škole, je sice hezké, ale to vám nabídne téměř každá škola. Teprve v dílnách uvidíte to, co je naší silnou stránkou, a to jsou dílny právě pro tyto obory. A zde uvidíte kouzlo jednotlivých oborů.

Standardní termíny už pro tento školní rok proběhly, ale pokud byste se k nám chtěli podívat, tak prosím kontaktujte paní Švecovou (alena.svecova@mesit.cz nebo tel.: 572 433 637) a určitě se nějak domluvíte.