23. 3. 2020

Na základě brífinku ministerstva školství k průběhu školního roku ze dne 23. 3. 2020 sdělujeme následující:

Jednotné přijímací zkoušky pro maturitní obory proběhnou minimálně 14 dnů po oficiálním znovuotevření škol. Počítejte tedy zhruba s přijímacími zkouškami nejdříve na začátku června 2020.

Přijímání žáků na učební obory se bude řídit rozhodnutím podle školského zákona. Poté vás vyzveme k doručení zápisového lístku, který jste měli obdržet do 15. 3. od vaší základní školy. Pokud vám už nyní chodí rozhodnutí o přijetí ke studiu od jiných škol, je to v rozporu se školským zákonem. Prosíme tedy o trpělivost, ale zároveň vám už teď můžeme sdělit, že máme dostatečné kapacity a studenti, hlásící se na učební obory, budou přijati!

Pokud máte dotazy k přijímacímu řízení, kontaktujte, prosím, naše studijní oddělení na tel: 572 433 637, případně na e-mailu: studijni@skolamesit.cz. Sledujte i nadále naše stránky a zároveň sledujte i stránky MŠMT, kde naleznete relevantní a aktuální informace k situaci.