8. 3. 2020

V souvislosti s výskytem viru COVID-19 a oznámením Krajské hygienické stanice Zlínského kraje oznamuje, aby do školních kolektivů po jarních prázdninách NENASTUPOVALI žáci, kteří se:

- v minulých 14 dnech vrátili z regionů s výskytem onemocnění koronavirem (celá Itálie, pobyt i průjezd)
- přišli do kontaktu s osobou, která byla v rizikové oblasti v posledních 14 dnech
- vykazují příznaky onemocnění dýchacích cest (horečka, kašel, dýchací obtíže, …)
Po návratu z rizikových oblastí žáci zůstanou doma po maximální inkubační dobu (tj. 14 dnů po návratu z rizikových oblastí) v režimu domácí výuky. Bude se jednat o omluvenou nepřítomnost z epidemiologických důvodů (tato nepřítomnost se nebude započítávat do klasické absence). Rodiče omluví studenta standardním způsobem podle školního řádu.