12. 10. 2017

Toto je jedna z akcí, do kterých se zapojujeme již několik let, protože si myslíme, že to má smysl.

Pro nás je to jedna z důležitých akcí a má několik rovin. Pomůže prostředí v okolí školy, a to většinou vysazením stromů nebo úklidem. Letos žáci tříd 1.B, 1.R1 a 2.R2 za doprovodu paní učitelky Pořízkové a Ryšavé vysadili v areálu Parku Rochus maliníky a ořech, které jsme darovali Parku Rochus. Dále se pak v areálu školy vysadila třešeň s velkými plody. Každý už čeká, až ty velké křupavé třešně ochutná. Žáci oboru Zahradnické práce uklízeli pod dozorem paní učitelky Hubíkové okolí školy. Do akce se zapojilo asi 40 žáků a zaměstnanců školy.

Pokud byste se do této akce chtěli příští rok také zapojit, doporučujeme sledovat web celého projektu.

Víc fotek z této akce najdete na našem facebooku.